Funpage FacebookFunpage YoutubeFunpage InstagramFunpage TIKTOK
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu

Sesje Rodzinne i Dziecięce

Sesje Rodzinne

Wykonujemy dla Państwa sesje rodzinne.

Sesje rodzinne w Poznaniu cieszą się coraz większą popularnością, możemy wykonać dla Państwa sesję w centrum miasta, w parku, lasku, nad Maltą czy rzeką wartą, ogrodzie botanicznym lub jakimkolwiek innym wybranym przez Państwa miejscu. Oczywiście sesje rodzinne mogą zostać wykonane na Państwa życzenie w dowolnym miejscu w Wielkopolsce lub poza nią.

Na sesje rodzinne zapraszamy Państwa razem z dziećmi. Oczywiście sesje mogą być wykonane razem rodzeństwem, z dziadkami lub innymi członkami rodziny.

Sesje rodzinne wykonujemy w naturalnym nie pozowanym stylu, uwieczniając piękne kadry.

Oferujemy dla Państwa tanie sesje rodzinne w Poznaniu, posiadamy szeroką ofertę do wyboru.

Sesje dziecięce w Poznaniu.

W zależności od państwa oczekiwań mogą być to zdjęcia w studio lub plenerze, zachęcamy w szczególności do sesji plenerowych dziecięcych gdzie wasza pociecha na pewno poczuje się swobodniej i pewniej aniżeli w studio.  

Fotografia dziecięca Poznań jest radosną i pełną naturalnych emocji sztuką. W sesjach plenerowych dziecięcych stawiamy na naturalność i dajemy dziecku swobodę oraz przestrzeń do zabawy, nie prosimy dziecko o wymuszony uśmiech oraz o sztuczne pozowanie. Państwa Dziecko w takim otoczeniu czuję się najswobodniej i daje to gwarancję wspaniałych kadrów.

Sesje dziecięce to wspaniała pamiątka ukazująca jak szybko rosną dzieci i szybko przemija czas. My mamy tą przyjemność by uwiecznić waszych małych modeli na zdjęciach. Bardzo cenimy sobie pracę z dziećmi. Przed każdą sesją staramy się poznać waszą pociechę, co lubi oraz co dziecku przeszkadza. Warto wtedy ustalić przebieg spotkania. Czy ma mieć ona charakter spokojny, czy bardziej energiczny pełen ruchu i zabawy.

Wykonujemy zdjęcia dzieci w różnym wieku, od noworodków po sesje zdjęciowe nastolatków.

Jeżeli szukają państwo takiej osoby jak tani fotograf dziecięcy Poznań serdecznie zachęcamy do kontaktu.