Funpage FacebookFunpage YoutubeFunpage InstagramFunpage TIKTOK
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu
  • fotografia ślubna w Poznaniu

Fotografia Ślubna

Cześć mam na imię Dawid, moje doświadczenie to już ponad 7 lat w branży ślubnej.

- Należę do wybitnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie MYWED już kilka moich zdjęć zostało tam wyróżnionych jako zdjęcie tygodnia. Znajduję się na drugiej pozycji fotografów ślubnych w Poznaniu i top 30 w Polsce, jestem w Top 10 najlepszych fotografów sesji Narzeczeńskich w Polsce.

- W prestiżowym konkursie PROWEDaward Wedding Photographers, zrzeszającym najlepszych fotografów ślubnych na świecie jedno z moich zdjęć zostało wyróżnione jako zdjęcie tygodnia a kilka innych jako zdjęcia dnia.

- Jestem członkiem ISPWP - International Society of Professional Wedding Photographers! Organizacja ISPWP z dumą przyjmuje i zrzesza tylko najbardziej doświadczonych, utalentowanych i profesjonalnych fotografów ślubnych na świecie.

- Jestem również członkiem elitarnej grupy Fotografii ślubnej - Fearless Photographers, jest to najbardziej znana i największa taka grupa na świecie. Członkostwo w tej grupie mobilizuje do podejmowania ryzyka i próbowania nowych innowacyjnych rzeczy w celu tworzenia wyróżniających się kadrów i zdjęć. Oznacza to otwartość na eksperymentowanie z różnymi kompozycjami, oświetleniem i technikami edycji oraz brak strachu przed przekraczaniem granic tradycyjnej fotografii ślubnej. Grupę na Facebooku obserwuje ćwierć miliona osób.
          * Tutaj zostałem również nagrodzony i doceniony gdzie jedna z moich prac została wybrana jako "zdjęcie tygodnia"
          * W 2023 roku jako jedyny fotograf z Polski zostałem wyróżniony w corocznym konkursie w którym za zadanie było uchwycenie najcenniejszych chwil radości, dumy i wzruszenia Matek w dniu ślubu ich dzieci.
          * W tym samym roku ponownie jako jedyny fotograf w Polsce moja praca została dostrzeżona i wyróżniona w corocznym konkursie w którym zadaniem było uchwycenie najcenniejszych chwil radości, dumy i wzruszenia Ojców w dniu ślubu ich dzieci.


 

Wykonuje dla Państwa w szczególności reportaże ślubne w Poznaniu oraz okolicach jak i również sesje Plenerowe na terenie całej Wielkopolski. Oczywiście na życzenie klientów jestem w stanie dojechać w najpiękniejsze miejsca w całej Polsce oraz miejsca poza granicami Polski.

Jeżeli szukają Państwo takiej osoby jak dobry i profesjonalny Fotograf Ślubny w Poznaniu - dobrze Państwo trafili.

Dzięki już zrealizowanym zleceniom nabrałem doświadczenia, pewności siebie oraz przede wszystkim wiem jakie są Państwa oczekiwania względem osób takich jak Fotograf na ślub. Oczywiście w kwestiach wątpliwych dla Was służę pomocą oraz profesjonalnym doradztwem w kwestiach fotografii.

Fotograf na Ślub powinien pracować w sposób niezauważony, tak aby nie krępować gości oraz państwa młodych swoją osobą.

Profesjonalny fotograf ślubny, powinien umieć stworzyć niesamowite, naturalne kadry wyrażające emocje i podniosłość tego wyjątkowego dnia. Ja staram się tego dokonać na każdej świadczonej przeze mnie sesji.

Sesje plenerowe cechują się dużą zmiennością oraz różnorodnością, w zależności od Państwa upodobań sesja plenerowa może odbyć się w centrum dużego miasta, lub spokojnym, ustronnym miejscu. Może być to na przykład jezioro, las, łąka lub inne miejsce bliskie waszemu sercu. Realizując sesje plenerowe staram się oddać piękno jakie niesie za sobą każda pora roku, oczywiście większość Państwa wybiera terminy letnie do tego typu zdjęć jak sesja plenerowa ślubna, ale wykonuje je również w innych miesiącach.

Sesje ślubne w Poznaniu cieszą się dużą popularnością, są wykonywane przez jednego lub dwóch fotografów, w zależności od państwa oczekiwań oraz wybranej oferty.          

Galeria